GERIAUSI DVIRAČIAI
DRUSKININKUOSE
laikas
kaina
1 val.
3 EUR
2 val.
+3 EUR
3 val.
+2 EUR
4 val.
+2 EUR
5 val.
+1 EUR
6 val.
+1 EUR
*diena
12 EUR
*1para
14 EUR
*diena | vėliausias dviračio grąžinimas iki 22:00 tą pačią dieną
*1para | dviratį prašome grąžinti kitos dienos 10:00 a.m.
MŪSŲ DVIRAČIAI  /turime tik 5 vnt. / 
giant.jpg
GIANT ROAM 2   /XL dydis/

„GIANT ROAM 2“ yra universalus hibridinis dviratis, vienodai gerai riedantis įvairių tipų danga. Jis našus plente, stabilus žvyrkelyje ir vienodai patogus bet kokiame kelyje. Šakė su amortizatoriumi, universalios padangos ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai paverčia šį gražuolį puikiu pasirinkimu dviratininkams, kurių kelionės tęsiasi pasibaigus asfaltuotiems miesto keliams.

trek-dual-sport-2-juodas.png
TREK DUAL SPORT 2    /M dydis/

„Dual Sport 2“ yra universalus hibridinis dviratis, vienodai gerai riedantis įvairių tipų danga. Jis našus plente, stabilus žvyrkelyje ir vienodai patogus bet kokiame kelyje. Šakė su amortizatoriumi, universalios padangos ir hidrauliniai diskiniai stabdžiai paverčia šį gražuolį puikiu pasirinkimu dviratininkams, kurių kelionės tęsiasi pasibaigus asfaltuotiems miesto keliams.

diamant achat draugu namai.JPG
DIAMANT ACHAT CITY  M/L dydis / 

„Diamant“ gamina elegantiškus miesto dviračius Vokietijoje nuo XIX a. Pabaigos.Pirmasis „Diamond“ modelis išvyko iš gamyklos 1895 m., O kitais metais „Nevoigt“ broliai eksperimentavo su naujais dizainais, stengėsi kurti naujoves, jie išrado naują ritininę grandinę, kuri tapo standartu visame pasaulyje. Iki šios dienos ši grandinės konstrukcija yra visų šiuolaikinių dviračių grandinių pagrindas. 

 Šiandien „Diamant“, kurį „Trek“ nupirko 2002 m., Ir toliau lieka miesto dviračių lyderiu Europoje.

liv-cycling-bike-draugu-namai.png
GIANT LIV ROVE2 /L dydis/

Pagrindinės miesto gatvės, duobėti užmiesčio keliukai ar plento iššūkiai. „Liv“ „Rove“ – krosinis moteriškas dviratis, kuris džiugins ir kelyje, ir bekelėje. „Rove“ – tai žaidimas, ir Jūs galite būti tikra, kad jis pasiruošęs visiems nuotykiams, į kuriuos tik panorėsite leistis. Pažemintą lengvutį ALUXX aliumino rėmą paprasta apžergti. Šakė su amortizatoriumi sugeria visus kelio nelygumus. Tvirtos padangos, žemiau nuleistas vairas ir platus pavarų variacijų spektras užtikrina, jog šis dviratis puikiai tiks savaitgalio išvykoms.